Корзина
В корзине 0 товаров
на сумму 0р.
+380687628427

Доставка:

-нова пошта (доставка 1-3 роб. дні, оплата за доставку при отриманні)

-укрпошта (доставка 5-7 роб. днів, оплата доставки здійснюється зразу з оплатою товару)

Обмін та повернення

Шановні клієнти, ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕМАЄ!

Звертаємо вашу увагу на те, що всі посилки при отриманні оглядаються на пошті в присутності працівників відділення, про наявність товару у відповідній кількості і виявлення фабричного браку (дирка посередині товару, розмазаний принт)! Наголошую - ФАБРИЧНОГО, а не того що ви самі зробили (бували і такі ситуації). Якщо виявлено брак, або невідповідну кількість товару, який замовляється, то це повинно бути зафіксовано в письмовій формі (Акт огляду посилки) з печаткою працівника укр або нової пошти!!
Всі претензії на невідповідність товару або брак приймаються ВИКЛЮЧНО З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОШТИ! Якщо ви не оглянули товар на місці, до мене претензій не висовуйте!

Якщо ви прогадали з розміром, вам не сподобався відтінок товару, він  на тон світліший чи темніший вживу, одяг не виглядає на дитині, так як би вам хотілось, або вам просто вже не потрібен товар, який ви замовили - ПОВЕРНЕННЯ НЕМАЄ!

Я до кожної модельки надаю заміри, відповідаю на всі ваші запитання, допомагаю підібрати розмір, роблю все що від мене залежить, для того щоб надати Вам всю необхідну інформацію!

Оформляючи замовлення у нас, ви автоматично погоджуєтесь з правилами та умовами співпраці з нашим ІМ "Паровозик"

Робіть замовлення обдумано!